bilgi@bilgictrafik.com       

  • Her Gün - Sat 8:00 - 18:00, Pazar - Kapalı      

 

 

Firma Profili

 

 

BİLGİÇ TRAFİK ; Konya'da uzun yıllardır fabrika ve otopark çizgi uygulamaları alanında faaliyet göstermektedir.


Müşterilerimizin fabrika ve otopark alanlarını düzenlemek ve optimize etmek için profesyonel çizgi hizmetleri sunuyoruz. Yol çizgilerinin yanı sıra park yeri işaretlemesi, yönlendirme okları ve engelli park yeri işaretlemesi gibi hizmetlerle otoparklarınızı kullanıcı dostu ve güvenli hale getiriyoruz.


Yollarınızın düzenli ve güvenli olmasını sağlamak için yüksek kaliteli yol çizgileri ve işaretlemeler sunuyoruz. Trafik akışını yönlendiren çizgilerden, yaya geçitleri ve kavşak işaretlemelerine kadar geniş bir yelpazede hizmetler sunarak yol güvenliğini artırıyoruz.


Mevcut otopark ve yol çizgilerini yenileme ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Yıpranmış veya solmuş çizgileri yenileyerek, taze ve belirgin çizgilerle alanlarınızı güncelliyor ve güvenliğini artırıyoruz.


Hizmet ve faaliyet halkamızın içinde;


Fabrika isg çizgi uygulaması, açık alan çizgi ve işaretler, açık otopark çizgi ve işaretler, açık alan kapalı otopark çizgisi, kapalı otopark çizgisi, otopark kolon numara işaret, otopark girişi uygulaması, bisiklet yolu uygulamaları, kauçuk zemin kaplama, epoksi zemin kaplama, beton kazıma boyama, zemin pürüzlendirme uygulaması, silinmez çizgi uygulaması, terrazzo zemin kaplama, via yol çizgisi, oyun alanı düzenlemesi, spor alanı düzenlemesi, engelli işaret uygulaması ile diğer çizgi ve işaretlemeler yer almaktadır


Geçen zaman içinde binlerce fabrika ve otopark çizgi uygulamalarını tamamladık. Gelecekte de kaliteli işçilik ve ekonomik fiyat politikasıandan taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


 

 

fabrika otopark yol çizgisi, Konya fabrika zemin çizgisi, kapalı açık otopark çizgisi, epoksi zemin kaplama, fabrika iş güvenlik çizgisi, isg çizgi, otopark rampa çizgisi, epoksi zemin kaplama, Konya yol çizgisi, fabrika çizgisi, otopark çizgisi, bisiklet yolu çizgisi, isg çizgi, fabrika otopark çizgisi